graffiti-logo-strony

+48 792 198 118

kontakt@graffitiart.pl

Drukarnia cyfrowa – Tarnów

Prowadzisz firmę i szukasz specjalistów, którzy zajmują się tworzeniem niestandardowych materiałów reklamowych? Graficy z drukarni wielkoformatowej Graffiti Art w Tarnowie są do Twojej dyspozycji! Podejmujemy się wszelkich zadań dotyczących wykonania nieszablonowych projektów. Do realizacji każdego zlecenia podchodzimy w sposób kreatywny, aczkolwiek mamy na uwadzę wytyczne przekazane przez Klienta. Co więcej, wszelkiego rodzaju szyldy, plakaty, naklejki, banery i tablice reklamowe, tworzone przez naszą drukarnię, są estetyczne, a ich cena nie jest wygórowana. Jeśli chcesz przyciągać Klientów jak magnes, zapraszamy do współpracy!

Stwórz wyjątkową reklamę z zastosowaniem druku wielkoformatowego UV

Pracownicy prowadzonej przez nas w Tarnowie drukarni pomogą Ci w stworzeniu atrakcyjnej reklamy zewnętrznej, dzięki której wiele osób zainteresuje się Twoimi usługami lub produktami. Do realizacji zadań wykorzystujemy innowacyjną technologię druku UV. Pozwala ona na wykonywanie projektów graficznych wyróżniających się trwałością i najwyższą jakością. Dla nas liczy się każdy szczegół, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że nawet najmniejsze detale mogą zadecydować o skuteczności reklamy. Proponowane tablice reklamowe, szyldy, banery oraz plakaty, robione w technologii druku wielkoformatowego, sprawdzą się na obiektach budowlanych, wiatach autobusowych, a nawet płotach. To oznacza, że Twoja firma stanie się rozpoznawalna w każdym miejscu.

Stwórz wyjątkową reklamę z zastosowaniem druku wielkoformatowego UV

Szukasz drukarni w Tarnowie lub okolicach, która stworzy niestandardowy projekt reklamy za atrakcyjną cenę? Współpracując z Graffiti Art, możesz na to liczyć. Koszty usług i produktów zawsze ustalamy indywidualnie z każdym Klientem, ponieważ zależą one od kilku czynników. Do najistotniejszych zaliczamy wielkość zamówienia, stopień skomplikowania projektu, termin realizacji zlecenia, a także rodzaj wybranych nośników reklamowych i metodę ich stworzenia. Jeśli chcesz poznać szczegółowy cennik, zapraszamy do kontaktu.

Facebook Icon